Öppettider

Preliminära öppettider 23/12 – 11/4

LIFT & PIST

Dag

Klockan

Dagtid Dagligen 9.00-16.00
Ski Non Stop V. 8-10, tisdag & fredag 9.00-19.00

LÄNGDSPÅR

Dag

Klockan

Mattesspåret, belyst Dagligen 15.00-22.00

SKIDSHOP

Dag

Klockan

Dagtid Dagligen 8.30-16.30
Helger Lördag-söndag 8.00-16.30
EXTRAÖPPET Sön 28/2 & Tors 4/3 8.00-21.00

BADPALATSET & POOLBAR (Lobbybar ersätter vissa dagar)

Dag

Klockan

Vi följer kommunala badinrättningars öppethållande,
badet är således stängt tills annat anges.

SPA-BEHANDLINGAR

Dag

Klockan

Behandlingar, förbokas Mån & tis 9.00-18.00
Behandlingar, förbokas Fre & Lör 9.00-18.00

SKI LOUNGE

Dag

Klockan

Frukost Dagligen 7.30-9.30
Fika Dagligen 10.00-17.00
Bistro Dagligen 11.00-17.00
Lunch Dagligen 11.30-14.00
Ski Lounge Play Dagligen 15.00-20.00
Take-Away Dagligen 11.30-20.00
Middag Dagligen 17.30-20.00

FLUFFIGA FRUN

Dag

Klockan

"Mat i luckan" Lördag-söndag 10.00-14.00
V.9 och v.10 Dagligen 10.00-14.00

RECEPTION - HASSELABOA

Dag

Klockan

Vecka 8-10 Dagligen 8.00-22.00
Vecka 11-14 Dagligen 8.00-19.00

LOBBYBAR

Dag

Klockan

Fr.o.m. mån 1/3 Dagligen 8.00-20.30

GYM - PINGIS - LEKRUM

Dag

Klockan

Gym Dagligen 9.00-20.00
Pingis Dagligen 9.00-20.00
Lek- och pysselrum stängt pga pandemi

Hela anläggningen stänger för säsongen 11/4 klockan 16.00